Apie

„Gran Turismo 5”  yra geriausias „PlayStation 3” lenktynių simuliatorius, nes paprasčiausiai nėra kitų rimtų konkurentų. „Gran Turismo 5” motyvas yra meilė automobiliams, vairavimui, auto sportui ir kartais su ta aistra net perlenkiama lazda. Žaidime yra keletas techninių problemų, o kai kurie kūrėjų padaryti sprendimai tiesiog išmuša iš vėžių, bet kada atsisėdi už vairo, išgirsti riaumojantį motorą ir padedi ranką ant bėgių svirties, supranti, kad žaidi vienas geriausių šių metų lenktynių.

 

„Gran Turismo 5” turi viską, kuo garsėja serija GT5 – automobilių kiekius, dėmesį smulkmenoms, realistiškiausią konsolėse fiziką ir techninius ribojimus apeinančią grafiką.

Daugeliui „Gran Turismo“ fanų tikriausiai nė nereikia aiškinti, kad lenktynių simuliatoriai atveria naujus horizontus tiems, kurie nepabūgsta investuoti į gerą lenktynių vairą. Nėra jokio pakaitalo vairui, kuomet kalbama apie informacijos gausą, kurią vairas perteikia apie automobilį ir kelio dangą.  Tiems, kurie dar yra naujokai simuliatorių žanre pasakysiu, kad „Gran Turismo 5” nerasi jokių kelio trumpinimų, niekas už Tave nestabdys kai reikia ir padarius klaidą teks visas lenktynes kartoti nuo pradžių, o ne atsukinėti laiką atgal ir vėl mėginti įveikti apgaulingą posūkį.  Taip pat jei esi tokių žaidimų simuliatorių ir turi nemažai laisvo laiko ir kantrybės, geriausia vieta pradėti savo karjerą būtų išlaikant pačius paprasčiausius licenzijos testus. Jei nori iš karto sėsti už Bugatti vairo ir paleisti iš ratų dūmus šitas žaidimas ne Tau. Jei visgi žaidei ne vieną ir ne du lenktynių simuliatorius tikrai būsi nudžiugintas „Gran Turismo 5” vairavimo ir fizikos varikliuku.

 

http://www.youtube.com/watch?v=Eqaf3irV5ks

http://en.softonic.com/s/gran-turismo-5-pc-download

http://www.egydown.com/gx/gran+turismo+5+exe+full+version+for+pc.html

http://www.youtube.com/watch?v=XHr8rWViuPM

http://www.gtplanet.net/

http://www.gran-turismo.com/local/jp/data1/products/gt5/carlist_en.html

http://gran-turismo.wikia.com/wiki/Gran_Turismo_5_Car_List

http://granturismo5support.com/gran-turismo-5-race-modification-car-list/

http://www.amazon.com/gp/product/B006JKARN0/ref=as_li_ss_tl?ie=UTF8&camp=1789&creative=390957&creativeASIN=B006JKARN0&linkCode=as2&tag=monezone-20